SikayetHATTI.com -SATILDI- | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


SikayetHATTI.com -SATILDI-


Satılık Şikayet domaini
Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 2006-09-28
Domain Türü: Şikayet Domaini, Projelik Domain

Şikayetçilerle, şikayetlere konu olan firmaları buluituracağınız bir projeniz var ve bunun için domain mi arıyorsunuz? 6. Yaşının içerisindeki Şikayet domaini SikayetHatti.com ile ister internet üzerinden müşteri şikayetlerini toplayın, isterseniz kuracağınız çağrı merkezinin internet sitesinie adınızı verin... Unutmayın, her şikayet aslında firmanızı geliştirebileceğiniz verileri barındıran bir hediyedir.

ŞİKAYETHATTI ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

SikayetHatti.com domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.