Reklam ve Sponsorluk


Premium Satılık Domainler sitesi Domain Ajansı sitemize artık reklam verebilir, sponsorluk talepleriniz için de ulaşabilirsiniz.

Yeni görünümü ile yepyeni bir formatta yayınına devam etme kararı alan DomainAjansi.com sitemize artık reklam verebilir, ürün, hizmet veya domain portföylerinizin satışını artıracak farklı sponsorluk teklifleriniz iletebilirsiniz.

Sitemize farklı şekillerde reklam verebilirsiniz.

Aşağıda, uygulamada olan reklam türlerimizi görebilirsiniz.

Domain veya Domain Portföy Reklamı

-- Domain Tanıtımı

Domain Tanıtımı, Domainajansı sitemizde kullandığımız formatta, domain veya domainleriniz için ayrı ayrı içerik sayfaları şeklinde tanıtım alanlarını alınmasıdır. Bu reklam türü için aşağıdakilerin Reklamveren tarafından sağlanması gerekmektedir.

1) Domaine ait görsel (500 px X 370 px tercih sebebidir)
2) Domain tanıtım metni (Domainin kategorilerini de belirtir 500 kelimeyi geçmeyen bir metin)
3) Domainin doğrudan satın alınabileceği bir adet dış link (İsteğe bağlı)

-- Domain Portföy Tanıtımı

Bir Domain portföyüne sahipseniz ve tüm portföyünüzün tanıtımını yapmak istiyorsanız DomainAjansi.com size portföyünüzün tanıtımı için de yardımcı oluyor. Bu Reklam türünde portföyünüzün 30 adedi aşmayan kısmını tek bir içerik sayfasında listeleyebilir, portföyünüz için satış sayfanıza ya da sayfanız yok ise farklı alanlardaki doğrudan satış noktalarına bağlantı verebilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

Domain ya da bağlantılı konularda (Hosting vb) hazırladığınız sponsorlu içerikleriniz için Domain Ajansı sitemizin ilgili sayfalarını hedef kitlenize ulaşma mecrası olarak da kullanabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Web sitemiz ve faaliyetimizle ilgili gördüğünüz, yasalara uygun faaliyet gösteren herhangi bir alandaki web siteniz için tanıtım yazılarınızı yayınlayabiliriz.

Reklam alanlarının Kullanımı

Tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanan ve %100 Mobil uyumlu olan sitemizin içerik reklam alanlarını, markanızı veya ürünlerinizi müşterilerinize ulaşmak veya tanıtım yapmak için de kullanabilirsiniz.

Reklam alanlarımız ve reklam birimlerimizle ilgili olarak domainajansi (@) gmail.com adresine mail gönderebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar