EmniyetHaber.com Satılık Yaşlı Projelik Domain

Satılık Emniyet Polis Haber Sitesi Domaini
Kayıt Firması: Epik
Kayıt Tarihi: 15 Nisan 2006
Domain Türü: COM Domainler, Haber Domainleri, Emniyet Portal Domaini, Polis Sitesi Domaini, Haber Domaini, Portal Domaini, Projelik Domainler, Satılık Domainler, Yaşlı Domainler,

İddialı bir Polis-Emniyet haberleri sitesi ya da Güvenlik Haber Portalı mı oluşturmak istiyorsunuz? Marka olabilecek, projenizi benimsetecek kolay hatırlanır bir Haber domaini mi arıyorsunuz? İçerik çeşitliliğinizi, akılda kalıcılıkla güçlendiren ve projenizi ziyaretçilerinize taşıyacak bu yaşlı domain, marka olmayı amaçlayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği, özellikle marka olmayı hedefleyen büyük haber projelerini rahatlıkla taşıyabilme özelliğine sahip...

Türkçe alan adları içerisinde habere ilişkin bulabileceğiniz en ideal alan adları haber ve bağlı jenerikler ya da buna yakın akılda kalıcı isimler. Güzel, anlamlı, kısa ve yaşlı bir haber domaini bulabilmek, samanlıkta iğne aramaktan daha zor bir uğraş. Güzel, anlamlı, kısa, akılda kalıcı ve yaşlı bir haber domainine sahip değilseniz de yoğun rekabetin yaşandığı internet haberciliği alanında rekabet şansınız neredeyse hiç yok.

Yapılan araştırmalar yeni ve kısa süreli domainlerin spama yatkın ve genel olarak kaliteli içerik olarak değerlendirilmediği, eski, yaşlı ve uzun vadeli domainlerin, backlink sağlayan kendi benzeri eski, yaşlı ve uzun vadeli domainlerin etkisiyle ön plana çıktığını göstermiştir.

Siz de haber sitesi kurmak, internet haberciliği dünyasına adım atmak istiyorsanız yatırım tercihinizi bu haber domaininden yana kullanın, karlı çıkın.

emniyethaber.com alan adının sınırları, sizin sınırlarınızdan daha büyük...

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar