izmirx.com Satılık Yaşlı İzmir Domaini

Satılık İzmir Sitesi Domaini
Kayıt Firması: NameSilo
Kayıt Tarihi: 26 Temmuz 2006
Domain Türü: COM Domainler, Şehir Domainleri, Kent Portal Domaini, Şehir Portalı Domaini, İzmir Domaini, İzmir Portal Domaini, Projelik Domainler, Satılık Domainler, Yaşlı Domainler,

İddialı bir İzmir haber ya da İzmir Portal sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Marka olabilecek, projenizi benimsetecek kolay hatırlanır bir İzmir domaini mi arıyorsunuz? İzmir'e ait içerik çeşitliliğinizi, akılda kalıcılıkla güçlendiren ve projenizi İzmirli ziyaretçilerinize taşıyacak bu yaşlı domain, marka olmayı amaçlayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği, özellikle marka olmayı hedefleyen büyük projeleri rahatlıkla taşıyabilme özelliğine sahip...

Türkçe alan adları içerisinde habere ilişkin bulabileceğiniz en ideal alan adları haber ve bağlı jenerikler ya da buna yakın akılda kalıcı isimler. Güzel, anlamlı, kısa ve yaşlı bir domain bulabilmek, samanlıkta iğne aramaktan daha zor bir uğraş. Güzel, anlamlı, kısa, akılda kalıcı ve yaşlı bir haber domainine sahip değilseniz de yoğun rekabetin yaşandığı internet dünyasında rekabet şansınız neredeyse hiç yok.

Yapılan araştırmalar yeni ve kısa süreli domainlerin spame yatkın ve genel olarak kaliteli içerik olarak değerlendirilmediği, eski, yaşlı ve uzun vadeli domainlerin, backlink sağlayan kendi benzeri eski, yaşlı ve uzun vadeli domainlerin etkisiyle ön plana çıktığını göstermiştir.

Siz de bir İzmir sitesi kurmak, İzmir projenize sağlam bir adım atmak istiyorsanız yatırım tercihinizi bu haber domaininden yana kullanın, karlı çıkın.

izmirx.com alan adının sınırları, sizin sınırlarınızdan daha büyük...

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar