HakEmlak.com Satılık, yaşlı emlak domaini -SATILDI-


Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 30 Ekim 2009
Domain Türü: Firma Domaini, Emlak Domaini, Emlakçı Domaini, Gayrimenkul Satış Domaini, Satılık Emlak Domaini, Satılık Emlakçı Domaini,

Türkiye'nin hemen hemen her ilinde, büyük şehirlerin pek çok semtinde yer alan onlarca emlakçının ortak adı bu domainde: HAK Emlak... Aynı zamanda emlak sektöründe bir portal kurmak istiyorsanız yine alıcı ve satıcıları buluşturabileceğiniz bir platformun da ortak adı olmaya aday, yaşlı bir domain... HAK Emlak domainini almak, kendi internet sitenizden, kendi müşterilerinize gayrimenkul portföyünüzü sergilemek, müşterilerinizle kendinize ait bir platformda buluşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.