Kuponmatik.COM --SATILDI--

online kupon sitesi kuponmatik.com
Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 2006-09-24
Domain Türü: Alışveriş, Fırsat Sitesi Domaini

Alışveriş sektöründe yeni trend, indirim kuponları siteleri. Kuponmatik, her kuponu yayınlayabileceğiniz bir domain. İddialı bir iddaa ya da bahis sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Kuponmatik ile bütün ligler için istediğiniz kuponları yayınlayabilirsiniz.

Kuponmatik domaini orta ölçekli projelerden, devasa projelere kadar her türlü ürünü taşıyabilecek kapasitesiyle istediğiniz kaliteli trafiği, kolay ve akılda kalıcılığıyla size sağlayacak görkemli bir alan adı. Fırsat-Kupon sitesi kurmak isteyenler, E-Ticarete sağlam bir başlangıç yapmak isteyenlerin bu domain için irtibata geçmeleri yeterli olacak. Domainin .NET uzantısı da ayrıca satıştadır.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domain, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar