DomainAjansi.com iletisim bilgileri | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


DomainAjansi.com iletisim bilgileri


Domain Ajansı'na aşağıdaki mail adresini kullanarak mail yoluyla ya da ilgili domainin whois bilgilerinde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Mail Yoluyla ulaşan müşterilerin -varsa- kurumsal mail adresi kullanıyor olmaları ve gönderdikleri mailin konu kısmına hangi domain için talepte bulunacaklarsa o domainin ismini yazmış olmaları taleplerin değerlendirilmesi aşamasında kolaylaştırıcı olduğu kadar, zaman kullanımı açısından da önemlidir.

Telefon ile yapılan başvurularda da mail yoluyla talep, öneri veya tekliflerin iletilmesi için yönlendirilirsiniz.

Domainlere ilişkin yapılan yazışmalar, ilerleyen dönemde çıkabilecek ihtilafları önlemek açısından kayıt altında tutulur. Yine mail üzerinden yapılan başvurularda, başvuran kişi ya da kurumun iletişim bilgilerinin detaylı olarak yer alması, daha sonra işleyecek ödeme ve transfer işlemlerinin sıhhati açısından önemlidir.2 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.