YanginSondurucu.com Satılık Sektörel Jenerik Domain

Satılık Yangın Söndürücü Domaini Kayıt Firması: GoDaddy.com
Kayıt Tarihi: 28 Şubat 2011
Domain Türü: Sektörel Domain, Jenerik Domain, Yangın Söndürücü domaini, Yangın Söndürme Cihazları sektörü

Türkiye nüfusu pek çok dünya ülkesine göre kalabalık ülkelerden bir tanesi. Nüfusun özellikle büyükşehirlerde toplandığı düşünülürse hizmet sektörünün de yine ynı şekilde büyükşehirler özelinde hizmet sağlaması kaçınılmaz bir gerçek. İşte Yangın Söndürme cihazları sektörü, Yangın Söndürücü ve diğer kimyasallarla birlikte orta büyüklükte bir alt sektör ve bu sektör de diğer sektörler kadar rekabete açık. Sektörün kendi adı olan jenerik domain YanginSondurucu.com DomainAjansi.com aracılığıyla satışa çıkıyor.

YanginSondurucu.com kısa ve orta vadeli bir yatırım aracı olarak düşünülebileceği gibi, sektörde kullanılan değişik ebatlardaki yangın söndürücülerin internet üzerinden pazarlamasının yapılabileceği bir alan adı olarak da işlevseldir. Sadece Yangın Söndürücü satışı yapılmakla kalmayıp aynı zamanda bu cihazlara ait kimyasalların dolumları konusunda da yerinde hizmet sağlamak imkanı elinizde olacak. Her türden yangınlar için kullanılabilen "Kuru Tozlu yangın Söndürücü", Katı ve sıvı yangınlar için kullanılabilen "Köpüklü Yangın Söndürücü", Katı Yangınlar için kullanılan "Sulu Yangın söndürücü", elektirik ve Elektronik Ortam yangınları için kullanılan "Halokarbon gazlı yangın söndürücü" satabileceğiniz onlarca çeşit içerisinden sadece bir kaçı.

Jenerik bir domain olması ve arama motorlarındaki sorgulamalarda kolaylıkla on sıralarda yer bulacak olması nedeniyle iş hacmini büyütmek isteyen aracı satış firmalarıı için de önemli fırsatlar sunuyor bu domain.

Türkçe alan adları içerisinde güzel, anlamlı, kısa, akılda kalıcı ve yaşlı bir haber domainine sahip değilseniz yoğun rekabetin yaşandığı sektörlerde rekabet şansınız neredeyse hiç yok. Jenerik domainlerin size sağlayacağı en büyük avantaj ise satmakta olduğunuz ürüün adının doğrudan sizin ürününüzle adlandırılmasını sağlaması.

yanginsonsurucu.com alan adının sınırları, sizin sınırlarınızdan daha büyük...

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?


Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar