TurkTransfer.com --SATILDI--

Transfer hizmetleri domaini
Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 2001-04-27
Bitiş Tarihi: 2013-04-27
Domain Türü: Sektörel Domainler, Vip Taşıma domaini, Taşımacılık domainleri, Vip Transfer domaini, Transfer Hizmetleri Domaini, Araç kiralama domaini, Filo kiralama domaini

Son yıllarda hizmet sektörünün en gözde alanlarından bir tanesi de Vip Transfer olarak geçen Transfer hizmetleri sektörü... Yakın geleceğin gözde sektörü Vip Taşımacılık ve transfer hizmetleri ile en konforlu, lüks, Vip donanımlı ve tüm gereken güvenlik önlemleri alınmış araçlar eşliğinde, tecrübeli özel şoförlerle varmak istediğiniz yere gönül rahatlığıyla ulaşmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Transfer hizmetini kullanarak; kendi aracınızı kullanma, gittiğiniz yerde otopark arama, otoparkta ücret ödeme ve trafikteki olumsuz durumlarla uğraşmak zorunda kalmaz, araç kullanırken çekeceğiniz sıkıntılardan kurtulmuş olur, transferlerinizi hızlı bir şekilde yapmış olursunuz.

•Yurt dışından gelen misafirlerinizin havaalanından karşılanması mı gerekiyor?
•Havaalanına gidiş-geliş transferlerinizde araca mı ihtiyacınız oluyor?
•Misafirlerinizin otelden havaalanına götürülmesi mi gerekiyor?
•Özel günlerinizde yarım gün yada tam gün şoförlü araca mı ihtiyacınız oluyor?

İşte bu soruların yanıtını hizmet olarak sağlayan Transfer Hizmetleri sektörü, yakın geleceğin en gözde sektörlerinden birisi olarak görülüyor.

Vip Taşımacılık, Vip transfer sektöründe yer almak istiyorsanız TurkTransfer.com domaini ile sektöre hızlı girin. Müşterileriniz sizi arama motorlarından hızlı bir şekilde bulsun, kazancınıza kazanç katın... Transfer hizmeti domaini TurkTransfer.com ile zirveye adım adım ilerleyin

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar