Kuponmatik.COM --SATILDI-- | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


Kuponmatik.COM --SATILDI--


online kupon sitesi kuponmatik.com
Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 2006-09-24
Domain Türü: Alışveriş, Fırsat Sitesi Domaini

Alışveriş sektöründe yeni trend, indirim kuponları siteleri. Kuponmatik, her kuponu yayınlayabileceğiniz bir domain. İddialı bir iddaa ya da bahis sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Kuponmatik ile bütün ligler için istediğiniz kuponları yayınlayabilirsiniz.

Kuponmatik domaini orta ölçekli projelerden, devasa projelere kadar her türlü ürünü taşıyabilecek kapasitesiyle istediğiniz kaliteli trafiği, kolay ve akılda kalıcılığıyla size sağlayacak görkemli bir alan adı. Fırsat-Kupon sitesi kurmak isteyenler, E-Ticarete sağlam bir başlangıç yapmak isteyenlerin bu domain için irtibata geçmeleri yeterli olacak. Domainin .NET uzantısı da ayrıca satıştadır.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domain, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.