DostEmlak.COM - SATILDI - | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


DostEmlak.COM - SATILDI -Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 2005-08-01
Domain Türü: Firma Domaini, Emlak Domaini

Türkiye'nin hemen hemen her ilinde, büyük şehirlerin pek çok semtinde yer alan onlarca emlakçının ortak adı bu domainde: Dost Emlak... Aynı zamanda emlak sektöründe bir portal kurmak istiyorsanız yine alıcı ve satıcıları buluşturabileceğiniz bir platformun da ortak adı olmaya aday... Dost Emlak domainin almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.