Cikolatta.com Satılık, butik çikolata domaini | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


Cikolatta.com Satılık, butik çikolata domainiKayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 28 Eylül 2008
Domain Türü: Çikolata Domaini, Sektörel Domain,

Dünya çapında değeri her geçen gün artan şekerleme ve çikolata ürünlerinin yarısından çoğunu oluşturan çikolata pazarında yeni ürünler ve değişen tüketici alışkanlıkları yakalayan firmalar kıyasıya mücadele veriyor. Dünya pazarlarıyla kıyaslandığında daha hızlı büyüyen Türk çikolata piyasasında butik çikolata ürünleri de yerini almaya başladı... Çikolata markanız, butik çikolata girişiminiz için cikolatta.com domainini almak, kendi internet sitenizden, kendi müşterilerinize ürün portföyünüzü sergilemek, müşterilerinizle kendinize ait bir platformda buluşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.