SON EKLENENLER
Yükleniyor...

Cikolatta.com Satılık, butik çikolata domaini


Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 28 Eylül 2008
Domain Türü: Çikolata Domaini, Sektörel Domain,

Dünya çapında değeri her geçen gün artan şekerleme ve çikolata ürünlerinin yarısından çoğunu oluşturan çikolata pazarında yeni ürünler ve değişen tüketici alışkanlıkları yakalayan firmalar kıyasıya mücadele veriyor. Dünya pazarlarıyla kıyaslandığında daha hızlı büyüyen Türk çikolata piyasasında butik çikolata ürünleri de yerini almaya başladı... Çikolata markanız, butik çikolata girişiminiz için cikolatta.com domainini almak, kendi internet sitenizden, kendi müşterilerinize ürün portföyünüzü sergilemek, müşterilerinizle kendinize ait bir platformda buluşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.
PAYLAŞ, HERKES BİLSİN Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This

 
Copyright © 2013. DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER - All Rights Reserved