SON EKLENENLER
Yükleniyor...
Home » , , , » BebekTUBE.com Satılık Bebek Videoları Domaini

BebekTUBE.com Satılık Bebek Videoları Domaini


Kayıt Firması: Godaddy.com
Kayıt Tarihi: 11 Kasım 2011
Domain Türü: Projelik Domainler, Satılık Video domaini, Çocuk-Bebek domainleri, Satılık Bebek Videoları Sitesi Domaini, Video Sitesi domainleri

Bugüne kadar pek çok kişi Video sitelerine yükledikleri videolar karşılığında ücret alıyordu ancak Video sektörünün lokomotifi Youtube'un video yükleyenler ile reklam gelirlerini paylaşmaya başlaması kullanıcılar tarafından sevinçle karşılanırken yeni bir iş fikri ve internetten para kazanma yönteminin gözle görülür hale gelmesini sağladı.

Video paylaşımından para kazanabileceğini öğrenen youtube kullanıcıları duyurunun ardından kazanmaya başladılar bile. Yüklediğiniz videolor ne kadar çok kişi tarafından izlenirse, o kadar çok kazanıyorsunuz.

İnternetin yaygın kullanımının artması ve altyapı yatırımlarıyla birlikte internet içeriği yazılı olandan görsel olana doğru geçiş yaparken bu içerik pastasından aslan payını alan video siteleri oldu bundan sonra da öyle olacak gibi görünüyor. Bu rekabette en önlerde yer alabilmek için, Türk insanının kullandığı ve yakın gelecekte de kullanabileceği arama motorları açısından elverişli ve akılda kalıcı alan adlarına ihtiyaç duyulacaktır.

BebekTube.com domaini eğer bu yarışa katılacaksanız, kendinize ön sıralardan rezervasyon yaptırmanız demektir. BebekTube.com domaini kullanıcılar için akılda kalıcı olduğu kadar arama motorlarına yönelik yapılacak faaliyetler açısından da elverişli bir alan adı olarak öne çıkar.

Günlük hayat artık internette. "Bebek videoları", "Bebek Şarkıları", "Komik bebek şakaları", Bebek gülmeleri", "Bebek Oyunları", "Bebek Bakımı videoları", "Bebek Alışverişi püf noktaları" vd. aklınıza gelebilecek her türlü bebek içeriğini bu video domaini altında sergileyebilir sitenizden reklamn geliri elde edebileceğiniz gibi, sahibi olduğunuz ya da üretebileceğiniz içeriklerin başkaları tarafından izlenmesi ya da yayınlanması ile de kazancınızı katlayabilirsiniz.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.
PAYLAŞ, HERKES BİLSİN Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This

 
Copyright © 2013. DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER - All Rights Reserved