KudusHaber.com Satılık İslami Haber Domaini | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


KudusHaber.com Satılık İslami Haber Domaini


Satılık Tatil domaini
Kayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 16 Eylül 2009
Domain Türü: Haber Domaini, İslami Haber sitesi Domaini, Haber Sitesi Domaini, Haber Portalı Domaini, Yaşlı Domainler, Projelik Domainler, Satılık Haber alan adı, Satılık Haber Sitesi Domaini

İddialı, ciddi, ağırbaşlı, adından saygıyla söz ettiren bir haber sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Haber sitenizde İslami çağrışımların yer almasının hedef kitleniz açısından önemli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Türkiye'nin içinde bulunduğu bölge için kilit önemde yer alacak ve marka olabilecek GÜÇLÜ bir haber domaini mi arıyorsunuz? Haber kaynaklarınızın bolluğunu ve çeşitliliğini ve KİMLİĞİNİ haber jeneriği ile birleştiren bu yaşlı domain, marka olmayı amaçlayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği, büyük haber projelerini rahatlıkla taşıyabilme özelliğine sahip... Haberciliğin magazinciliğe indirgendiği, resim galerisi ile sayfa gösterimi kazanmaya yönelik çalışmalara gazetecilik, habercilik denildiği günümüzde ciddi Haber sitesi olmanın farkını KudusHaber.com ile gösterin

Şu açık bir gerçek: Türkçe alan adları içerisinde "haber" domainleri kadar çok tüketilen bu nedenle de güzel, anlamlı, kısa ve yaşlı bir haber domaini bulabilmek, samanlıkta iğne aramaktan daha zor bir uğraş. güzel, anlamlı, kısa, akıldakalıcı ve yaşlı bir haber domainine sahip değilseniz de yoğun rekabetin yaşandığı internet haberciliği alanında rekabet şansınız neredeyse hiç yok.

Yapılan araştırmalar yeni ve kısa süreli domainlerin spama yatkın ve genel olarak kaliteli içerik olarak değerlendirilmediği, eski, yaşlı ve uzun vadeli domainlerin, backlink sağlayan kendi benzeri eski, yaşlı ve uzun vadeli domainlerin etkisiyle ön plana çıktığını göstermiştir.

Siz de haber sitesi kurmak, internet haberciliği dünyasına adım atmak istiyorsanız yatırım tercihinizi bu haber domaininden yana kullanın, karlı çıkın.

KUDUSHABER.com alan adının sınırları, sizin sınırlarınızdan daha büyük...


BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.