CocukTUBE.com Satılık Çocuk Videoları Domaini | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


CocukTUBE.com Satılık Çocuk Videoları DomainiKayıt Firması: Godaddy.com
Kayıt Tarihi: 21 Eylül 2012
Domain Türü: Projelik Domainler, Video domaini, Çocuk-Bebek domainleri, Video Sitesi domainleri

Bugüne kadar pek çok kişi Video sitelerine yükledikleri videolar karşılığında ücret alıyordu ancak Video sektörünün lokomotifi Youtube'un video yükleyenler ile reklam gelirlerini paylaşmaya başlaması kullanıcılar tarafından sevinçle karşılanırken yeni bir iş fikri ve internetten para kazanma yönteminin gözle görülür hale gelmesini sağladı.

Video paylaşımından para kazanabileceğini öğrenen youtube kullanıcıları duyurunun ardından kazanmaya başladılar bile. Yüklediğiniz videolor ne kadar çok kişi tarafından izlenirse, o kadar çok kazanıyorsunuz.

İnternetin yaygın kullanımının artması ve altyapı yatırımlarıyla birlikte internet içeriği yazılı olandan görsel olana doğru geçiş yaparken bu içerik pastasından aslan payını alan video siteleri oldu bundan sonra da öyle olacak gibi görünüyor. Bu rekabette en önlerde yer alabilmek için, Türk insanının kullandığı ve yakın gelecekte de kullanabileceği arama motorları açısından elverişli ve akılda kalıcı alan adlarına ihtiyaç duyulacaktır.

CocukTube.com domaini eğer bu yarışa katılacaksanız, kendinize ön sıralardan rezervasyon yaptırmanız demektir. CocukTube kullanıcılar için akılda kalıcı olduğu kadar arama motorlarına yönelik yapılacak faaliyetler açısından da elverişli bir alan adı olarak öne çıkar.

Günlük hayat artık internette. Çocuk videoları, Çocuk Şarkıları, Komik çocuk şakaları vd. aklınıza gelebilecek her türlü çocuk içeriğini bu video domaini altında sergileyebilir sitenizden reklamn geliri elde edebileceğiniz gibi, sahibi olduğunuz ya da üretebileceğiniz içeriklerin başkaları tarafından izlenmesi ya da yayınlanması ile de kazancınızı katlayabilirsiniz.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.