DevPazar.com Satılık DEV Alışveriş Domaini | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


DevPazar.com Satılık DEV Alışveriş DomainiKayıt Firması: NAME.COM (KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN)
Kayıt Tarihi: 16 Ağustos 2009
Domain Türü: Alışveriş Domaini, Pazar Domaini, Ürün Satış Domaini, Yaşlı Alışveriş domaini

Son yıllarda hızla büyüyen İnternet Alışverişi alanında faaliyet göstermek, yeni ve farklı bir internet satış sitesi mi açmak istiyorsunuz? İnternet alışverişi üzerine yaratacağınız yeniliklerizi paylaşmak, yeni ürünlerinizi sergilemek, Türkiye'nin her yerindeki ve yurt dışındaki müşterilerinize doğrudan ulaşacak bir satış sitesi hedefinde misiniz? Sanal İnternet Pazarınızı oluşturmak için artık sadece alan adınıza ihtiyacınız var ve o alan adı devpazar.com ...

Firmanız, ürünleriniz, kendinize ve ürün çeşitliliğinize güveniniz var. İnternet dünyası size minimum maliyetle müşterilerinize ulaşma imkanı sağlıyor. Unutmayın, kuracağınız siteniz -fiyat ve kalite dengesini müşteri lehine sağladığınız taktirde- sadece Türkiye’nin her bölgesinde tercih edilmekle kalmayacak, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa’ya da doğrudan ve dolaylı ihracat potansiyeli taşıyacaktır. Alışveriş Sitesi kurmak konusunda hedeflerinizi düşük tutmayın.

Tek yapmanız gereken müşterilerinizin size kolay ulaşmasını sağlayacak bir internet sitesi kurmak. İnternet sitenizin olması için de müşterilerinizin sizi en kolay şekilde bulabilecekleri, faaliyet gösterdiğiniz sektörün taşıyan bir alan adına ihtiyacınız var. FAALİYETİNİZLE ÖRTÜŞEN AKILDA KALICI BİR ALAN ADINA sahip olmak için sadece bizimle temasa geçmeniz yeterli olacak.

CocukStore.com alan adının sınırları, sizin sınırlarınızdan daha büyük...

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.