SON EKLENENLER
Yükleniyor...
Home » , , , » YesilMagaza.com Satılık organik ürün domaini

YesilMagaza.com Satılık organik ürün domaini

Organik Ürün sitesi domaini
Kayıt Firması: Name
Kayıt Tarihi: 23 Temmuz 2008
Domain Türü: Sektörel Domainler, Alışveriş Domainleri, E-Ticaret Domainleri, Organik Ürün domainleri,

Yetiştirilmesi/üretilmesinde, genetik mühendisliğin, yapay ve benzeri gübrelerin, böcek ilaçlarının, yabani ot ve mantar öldürücü ilaçlarının, hormonların, antibiyotiklerin, koruyucuların, renklendiricilerin, katkı maddelerinin, kimyasal kaplama ve parlatıcı maddelerinin ve kimyasal ambalaj malzemelerinin kullanılmadığı ürünler organik ürünlerdir.

Dünyada ciddi bir ekonomisi olan organik ürünler pazarının Türkiye'de yaygınlaşması ve sağlıklı bir ekolojik ürün pazarının oluşturulabilmesi amacıyla yıllardır çalışmalar sürdürülmekte olup bu pazarın henüz oluşma aşamasında ilerlediği açıktır.

Buna rağmen özellikle ihracat konusunda önemli girişmler devam etmekte olup iç piyasada da organik ürün gamı sürekli gelişmektedir. Sadece gıda değil, organik olan her ürünü kapsıyor olması, tüketim tercihlerinin her geçen gün organik ürünlerden yana ilerliyor olması, yakın gelecekte bu ürün sepetinin çok daha geniş bir tüketici kitlesiyle buluşmasını da sağlayacaktır.

Bu önemli ve yakın geleceğin vazgeçilmez sektöründe kendi mağazası ile yer almak isteyenler için domain ajansı marka bir domainle marka bir kavramı sunuyor: Yeşil Mağaza...

YesilMagaza.com domaini ile artık kendi mağazanızı, kendi ekolojik, organik, yeşil mağazanızı oluşturmanız mümkün.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.
PAYLAŞ, HERKES BİLSİN Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This

 
Copyright © 2013. DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER - All Rights Reserved