SuperFilo.com Satılık Filo Kiralama Domaini | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


SuperFilo.com Satılık Filo Kiralama DomainiKayıt Firması: GoDaddy
Kayıt Tarihi: 2011-12-13
Domain Türü: Sektörel Domainler, Araç Kiralama Domaini, Filo kiralama Domaini, Firma Domainleri

Filo kiralama, bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan, uzun vadeli kiralama yoluyla her türlü işletim hizmetlerinin giderilmesidir. Son yıllarda çok büyük oranda büyüyen bu sektör, sağladığı avantajlar nedeniyle farklı meslek grupları tarafından giderek artan bir talep görmektedir.

Filo kiralama, firmalar açısından satınalma, bakım, onarım maliyetlerini minimuma indiren bir yöntem olarak maliyet düşürücü yanıyla firmaların dikkatini çektiği kadar, operasyonel olarak da verimliliği artıran bir yöntem olarak son yıllarda süratle gelişen ve gelişmeye devam edecek bir sektör halini akmıştır.

SuperFilo.com, filo kiralama sektöründe yarışa katılmayı, rekabeti yüksek bu sektörde zirveyi zorlamayı hedefleyen, araç portföyüne güvenen firmalar için cazip bir domain olduğu kadar, filo kiralama sitesi, filo kiralama portalı hazırlayacak herkes için de akılda kalıcılığıyla öne çıkma fırsatı sağlayacak bir domaindir.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.