SON EKLENENLER
Yükleniyor...
Home » , , , » SuperFilo.com Satılık Filo Kiralama Domaini

SuperFilo.com Satılık Filo Kiralama Domaini


Kayıt Firması: GoDaddy
Kayıt Tarihi: 2011-12-13
Domain Türü: Sektörel Domainler, Araç Kiralama Domaini, Filo kiralama Domaini, Firma Domainleri

Filo kiralama, bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan, uzun vadeli kiralama yoluyla her türlü işletim hizmetlerinin giderilmesidir. Son yıllarda çok büyük oranda büyüyen bu sektör, sağladığı avantajlar nedeniyle farklı meslek grupları tarafından giderek artan bir talep görmektedir.

Filo kiralama, firmalar açısından satınalma, bakım, onarım maliyetlerini minimuma indiren bir yöntem olarak maliyet düşürücü yanıyla firmaların dikkatini çektiği kadar, operasyonel olarak da verimliliği artıran bir yöntem olarak son yıllarda süratle gelişen ve gelişmeye devam edecek bir sektör halini akmıştır.

SuperFilo.com, filo kiralama sektöründe yarışa katılmayı, rekabeti yüksek bu sektörde zirveyi zorlamayı hedefleyen, araç portföyüne güvenen firmalar için cazip bir domain olduğu kadar, filo kiralama sitesi, filo kiralama portalı hazırlayacak herkes için de akılda kalıcılığıyla öne çıkma fırsatı sağlayacak bir domaindir.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.
PAYLAŞ, HERKES BİLSİN Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This

 
Copyright © 2013. DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER - All Rights Reserved