Sporteks.COM | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


Sporteks.COMKayıt Firması: İsimTescil
Kayıt Tarihi: 2006-11-03
Domain Türü: Alışveriş Domaini, E-Ticaret Domaini, Spor Tekstili Domaini

E-Ticaret artık zamanımızın en büyük gerçeği; ürününüz varsa ürününüzü satabileceğiniz bir platforma ihtiyacınız vardır. Spor Tekstili alanında faaliyet gösteriyorsanız bunu en iyi yapabileceğiniz domainlerden birisi Sporteks. İyi bir domain, alıcı ve satıcıların taleplerini buluşturabileceğiniz bir platform ve kaliteli hizmetin yanına popülerliği de eklediğinizde kendi E-Ticaret başarınıza imza atmış olursunuz. Sporteks domainine sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli. Türkiye ve Yurtdışından aramalara takılan Sporteks domaini Sedo üzerinden de satıştadır.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domaini, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.