Yaren.NET Satılık Domain | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


Yaren.NET Satılık DomainKayıt Firması: GoDaddy
Kayıt Tarihi: 2007-10-12
Domain Türü: İsim Domaini, Jenerik Domain, Firma Domaini

Yaren isim Domaini, Yaren Jenerik domain, Yaren firma domaini, Yaren pek çok kişinin soyadı, Yaren farklı sektörlerde pek çok firmanın ortak adı, Yaren bir kültürün adı... Yaren eşine az rastlanan bir jenerik domain...

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domain, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.