JinekologDoktor.COM | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


JinekologDoktor.COM


Kadın Sağlığı ve Jinekoloji domaini
Kayıt Firması: GoDaddy
Kayıt Tarihi: 2010-08-31
Domain Türü: Sağlık Domaini

Jinekolog Doktorlar için kaçırılmayacak alan adı. İhtisas alanının tam karşılığı olan JinekologDoktor Domaini bu alanda site açmak isteyen doktorlar için kaçırılmayacak fırsattır. JinekologDoktor domaini Kadın Sağlığı üzerine açılabilecek projeler için de başarı oranının yükseltecektir.

BU ALAN ADINI NASIL SATIN ALACAKSINIZ ?

Bu domain, uluslararası güvenilir domain satış platformu SEDO üzerinden satıştadır. Domaine teklif vermek için BU LİNKE tıklayabilirsiniz.

Domain için hemen al fiyatı belirlenmişse ve fiyat sizin için uygunsa teklif verebilirsiniz. Açılan satış sayfasında herhangi bir rakam belirtilmemiş ve "make offer" olarak görünüyorsa teklifi sizin vermeniz gerekir. Makul tekliflere mutlaka hızlı ve uygun bir şekilde dönüş yaparız.0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.