DomainAjansi.com ilk hedef | DOMAİN AJANSI | SATILIK DOMAİNLER

SATILIK DOMAİNLER


DomainAjansi.com ilk hedef


DomainAjansi.com uzun süreli internet, içerik yayıncılığı ve alan adları konusundaki çalışmalarımızın neticesinde ortaya çıkan yepyeni bir proje olarak hayata geçiyor. DomainAjansi.com'un önündeki temel hedefleri, portföyündeki domainleri, doğru projelerle buluşturacak kişi ya da kurumlarla daha yakın bir temasın sağlanabilmesi, doğru projeler için alıcılar açısından en uygun şartlarda alan adı devri ve sürdürülebilir bir model yaratma çalışmaları olacak.

Yepyeni bu girişimin başlangıç dönemlerinde domain talep eden kişi ve kurumlar açısından elimizdeki bütün şartları zorlayarak en uygun şartlarda devri temel alacağız. Unutmayın; bazı durumlarda "içerik bir şeydir, domain her şey"0 yorum:

Yorum Gönder

 

DOMAİN AJANSI

DomainAjansi.com, portföyündeki domainlerin satışı konusunda satış güvenliğini temel alarak hareket eder. DomainAjansi.com sitesinden satın alacağınız domainlerde talipli kişi ya da kurumun alışveriş güvenliği kadar, ödeme güvenliği de önemlidir. Satılık Domainler sitemizden yapacağınız alışverişlerde alıcı ve satıcı adına her türlü güvence sağlanmıştır. Alışverişlerini taksitlendirmek isteyen alıcılar için talep halinde Premium Domainler için Sanal Pazar ve Gittigidiyor'da ilan açılabilir.